Menu Zavřeno

4. den – Úterý 20.7.2021

Nad ránem se táborem prohnaly dva letní pětiminutové deštíky, ale již při budíčku dospělých vysvítalo sluníčko z pod roztrhané oblačnosti, díky kterémju za chvíli nebylo po dešti a ranní rose ani památky. Po budíčku následovala společná celotáborová rozcvička s Kučim, která byla náročná hlavně na koordinaci, balanc a bránici. Dopoledne se LTM společně s Pink Style věnovali akční běhací hře v lese nazvané Vlajky, Smethansa se vydala na průzkum okolí. Havajské kokosky, Kosmofanty, Světoborky a Pivoňky se věnovaly, díky dodání těch správných barev na textil, výrobě stejnokrojů (batikování/barvení triček) a službu dnes celý den měli Světáci. K obědu byla vyhlášená rajská s růžovými knedlíky a na střídače, který si přispal, nezbylo. Odpoledne se svým tričkům věnovali LTM společně s Pink Style, kteří si mimochodem svůj pobyt ozvláštňují hrou kolíčky, ctitelem, klíštětem a nevím co ještě jim oddíláci připravují. Světáci pokračovali ve službě, Havajské kokosky se učili rozličným uzlům a zdravovědě, Kosmofanty společně se Světoborkami si hrály na Luční víly a Pivoňky si vyráběly lesní domečky. Jestli jste četli náš jídelníček, tak přesně víte, co bylo k večeři, za sebe můžu říci, že jsem měl problém se po ní vůbec hýbat. Večerním programem byly rozličné kroužky, kdy si děti mohli vyzkoušet či naučit zdravovědu se Sárou a Bárou, ručkování s Terkou a Kačkou, chůzi po Slackline s Lůcou a Márou. kruhový trénink s Vencou, základy rytmiky s Jardou, lekci robotiky s Ozoboty s Mončou, extrémní golf se sporťákem Romanem, Jógu s Hankou, Malování převážně na textil s Kájou a konečně kurz djingu s Míchalem alias DJem Berušou (promiň Míšo :-D). Bohužel času nebylo nazbyt a dokázali bychom se kroužkům věnovat i déle, ale čas přípravy na večerku je v programu jasně dán a jen díky příslibu, že se kroužky budou opakovat, se nám podařilo táborníky „nahnat“ do umýváren na večerní hygienu. I chvíli po večerce bylo z některých stanů či chatek slyšet nadšené sdělování si dojmů z jednotlivých kroužků, což nás zahřálo u srdce. Naštěstí všichni táborníci po náročném dni spokojeně upadli do spánku a mnozí výchovní pracovníci jim záviděli. Porada výchovných pracovníků se tak odehrála ve velmi věcném duchu a už se všichni těšíme (spoiler alert!) až se vydáme na Americký kontinent. A kam konkrétně se vydáme? Nechte se překvapit a počkejte si na další report :o)

 

PS: Že nevíte ještě, který oddíl se jak jmenuje, a nejste si jisti, co vlastně vaše robátko dnes dělalo? Tak já vám to prozradím, ani nebudete muset na TN cz.

 

  1. LTM
  2. Smethansa
  3. Světáci
  4. Pink Style
  5. Havajské kokosky
  6. Kosmofanty
  7. Světoborky
  8. Pivoňky

 

A teď by to chtělo ještě nějaké ty obrázky, že? :o) Omlouváme se za styl galerie, kdy nebyla moc uživatelsky přívětivá, ale vždy mi po roce chvíli trvá, než si vzpomenu co a jak… Doufám, že to je nyní napraveno.