Menu Zavřeno

 

Důležité informace

Dobrý den,

odjezd do tábora se blíží, proto je nutné říct si pár důležitých informací.Odjezd do tábora je 17.7.2021 v 10h z parkoviště supermarketu Albert Most(bývalí Interspar),protože parkoviště u Unipetrolu je v rekonstrukci.Pozdější odjezd je proto,aby se jednotlivé turnusy na táboře nepotkaly a tábor se stihl dezinfikovat.U autobusu před odjezdem budeme vybírat tyto dokumenty.

-Posudek o zdravotní způsobilosti zúčastnit se zotavovací akce (nesmí být starší dvou let)

-GDPR

-Prohlášení rodičů o bezinfekčnosti (nesmí být starší jednoho dne)

-PCR test (nesmí být starší 72 hodin)

-laboratorní potvrzení o prodělaní COVID 19 (nesmí být starší 180 dní)

Bez těchto dokladů nebude dítě přijmuto do autobusu

Pro odběr na PCR test jsme domluvili testovaní se soukromou laboratoří máte možnost toho tedy bez objednání a čekání zdarma využít.

1. Možnost odběrů na PCR (kloktací PCR testy – zcela nezávadné, neivanzivní, naprosto neškodné, odběr proveden kloktáním čistou vodou dle návodu v příloze) na základě předem dohodnutého termínu ve dvou odběrových místech, dne 15.7.2021

· 16-17h-Podkrušnohorská poliklinika Litvínov, ul. Žižkova 151, vchod z parkoviště (cedule „odběry krve“ nad okny)

· 16-17h Josefa Skupy 85 (bývalá zlatnická dílna, vedle se nachází reality SEVER), na dveřích červené označení Antigenní testování, PCR testy, odběry krve

2. Pokud odběr PCR proběhne v odpoledních hodinách, výsledky budou zaslány na e-mail testované osoby následující den v poledních hodinách

3. Pokud odběr PCR proběhne v ranních hodinách, možnost výsledku na e-mail ve večerních hodinách téhož dne.

4. Všechny výše uvedené možnosti jsou služby zdarma, budou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění v režimu 2x PCR/měsíc a 4x Ag test/měsíc.

Přeji hezký den

Daniel Šimek tel.774666711

daniel79simek@seznam.cz

Vážení rodiče,   

nabízíme Vám pro Vaše děti pobyt v Letním dětském táboře ve Smetanově Lhotě v jižních Čechách. Tábor se nachází nedaleko obce Smetanova Lhota u Čimelic, asi 25 km před Pískem, rozkládá se na louce obklopené lesy, na břehu říčky Lomnice. Tábor má veškeré vlastní zázemí na velmi vysoké úrovni s bazénem. Prakticky celý areál byl  v  roce 2003 rekonstruován po katastrofální povodni v roce 2002.

Děti v  táboře jsou ubytovány ve tří a čtyřlůžkových zděných chatkách, v šestilůžkových dřevěných chatkách a nejstarší děti ve dvoulůžkových stanech s dřevěnou podlážkou na dlážděném podloží. Kuchyně a jídelna je umístěna v centrální budově, stravování je  5 x denně – snídaně, přesnídávka, oběd, odpolední svačina a večeře. Pitný režim je dodržován, děti mají  nepřetržitý přístup k pití. Strava je doplňována  ovocem a zeleninou.

Druhý turnus je určen pro 105 dětí od samostatných předškoláků do 17 let věku. Pobyt v táboře začíná v den příjezdu obědem a končí v den odjezdu obědem. Doprava dětí do tábora je realizována autobusem od areálu Unipetrol RPA, popřípadě je možné dítě dopravit do tábora individuálně.

Cena poukazu činí 5.500,-Kč. Úhradu lze (po dohodě s provozovatelem, paní Janou Štochlovou) rozdělit na dvě části s tím, že je nutné celou úhradu provést do 31. 5. 2021.

Vybavení lůžkovinami:

– děti ubytované v chatkách: prostěradlo, přikrývka (duté vlákno), povlečení na přikrývku, polštář (duté vlákno),   povlečení na polštář.

– děti ubytované ve stanech: prostěradlo, spací pytel, hygienická vložka do spacího pytle, polštářek, povlečení na polštářek, obyčejná deka. Doporučujeme pro nejstarší děti ubytované ve stanech použít vlastní spací pytel.

V případě chladného počasí, při nočních teplotách pod 15°C, lze dětem přidat na přikrytí deku (Larisa).

 

Odjezd dětí do tábora

Děti z Mostecka jsou do tábora přepravovány hromadně, autobusem s odjezdem v sobotu 17. 7. 2021 v 10h z parkoviště supermarketu Albert Most (bývalý Interspar), protože parkoviště u Unipetrolu je v rekonstrukci. Pozdější odjezd je proto, aby se jednotlivé turnusy na táboře nepotkaly a tábor se stihl dezinfikovat. U autobusu před odjezdem budeme vybírat tyto dokumenty.

Děti z jiných regionů mají dopravu individuální s nástupem v LDT mezi 10:30 až 12:00 v den nástupu 17. 7. 2021.
Pozdější individuální příjezd dítěte je nutné domluvit předem s hlavním vedoucím.

Bez posudku o zdravotní způsobilosti a průkazu pojištěnce NEMOHOU děti do tábora nastoupit!!

 

Pozor, nepřehlédněte!

Do tábora posílejte děti zdravé! Hlavní programovou náplní je sport a pobyt v přírodě. Není možné věnovat zdravotně oslabeným dětem individuální pozornost. Nemocné děti (děti, které se pomočují, tělesně postižené, těžší alergiky apod.) posílejte do táborů se zdravotním dozorem nebo do táborů pořádaných některou zdravotnickou organizací. Pokud bude při prohlídce dětí v táboře zjištěna některá z uvedených nemocí, rodiče si dopraví dítě domů na vlastní náklady. Jestliže dítě užívalo v posledních 14 dnech nějaké léky, je nutné na tuto skutečnost upozornit při odjezdu, nejlépe sdělením do obálky. Obálku nadepište jménem dítěte, popř. i číslem poukazu. Stejným způsobem informujte při odjezdu i o lécích, které Vaše dítě v současné době užívá a léky předejte pracovníkům LDT při odevzdání posudku o zdravotní způsobilosti dítěte, prohlášení rodičů a průkazu pojištěnce. Informace jsou v zájmu dětí, zvláště těch nejmenších.

Nejezděte do tábora a netelefonujte dětem! Pro děti je připraven program, který by se tímto narušoval. Dětem pište co nejčastěji a vybavte je tak, aby mohly i ony psát Vám. O Vaše dítě je všestranně postaráno, neposílejte balíčky s ovocem a sladkostmi, neposílejte peníze v dopisech, reklamace při ztrátě nebudou řešeny. Pokud se budete oprávněně domnívat, že během probíhajícího turnusu, je péče o Vaše dítě zanedbána, obraťte se na hlavního vedoucího tábora vždy kolem osmé hodiny ráno na telefon 774 666 711. Po skončení turnusu na provozovatele OO Buzuluku Komárov, telefon 311 572 379.

Všechny věci řádně označte, seznam vlepte do kufru a kufr výrazně označte jménem dítěte. Nezapomeňte dětem zabalit pláštěnku a holínky. I v případě nepříznivého počasí je pro děti připraven aktivní program. Přibalte dětem plastový kelímek či hrneček na pití. Nedávejte dětem do tábora věci drahé, cenné předměty, výrobky ze zlata, elektroniku, mobilní telefony (děti nemají k dispozici přípojky elektrické energie pro jejich dobíjení, výjimky nejsou tolerovány). Vyvarujete se tak nepříjemností při zničení nebo ztrátě. Děti nejsou pojištěny proti zcizení osobních věcí.

 Pokud děti budou mobilním telefonem či jinou elektronikou porušovat táborový řád, bude jim tato věc odebrána, uložena a předána rodičům při příjezdu. Přísně jsou zakázány kuřácké potřeby, alkohol a jiné omamné látky. Kapesné dle uvážení rodičů.

V ceně poukazu není zahrnuto úrazové pojištění účastníků a pojištění škody na osobních věcích způsobené vyšší mocí.

Adresa do LDT :

Příjmení a jméno č. odd.
LDT Buzuluku Komárov
Smetanova Lhota
398 04  Čimelice

Příjezd dětí z tábora

Děti z Mostecka přijedou v sobotu 31. 7. 2021 na parkoviště u točny rychlodráhy před areálem Unipetrol RPA kolem 13. hodiny. Přesný čas bude upřesněn na webu a Facebooku tábora.
Upozorňujeme rodiče, že děti, pro které si nikdo nepřijde, budou dopraveny domů na náklady rodičů. Současně upozorňujeme, že provozovatel LDT (OO Buzuluku Komárov) nenese žádnou odpovědnost za případný úraz dítěte cestou domů bez doprovodu.

Děti z jiných regionů mají dopravu individuální s předáváním dětí v LDT mezi 9 -10 hodinou v den ukončení II. Turnusu, tedy 31. 7. 2021.

POTVRZENÍ O ÚČASTI DÍTĚTE NA TÁBOŘE BUDE VYSTAVENO VŠEM DĚTEM A DOSTANOU HO PŘI ODJEZDU Z TÁBORA.

Dětem hezky prožité prázdniny přeje hlavní vedoucí II.turnusu

Dan Šimek