Menu Zavřeno

Vážení rodiče, děti a přátelé tábora,
do poslední chvíle jsme čekali s rozhodnutím, zda letošní tábor uskutečnit. Provozovatel našeho tábora, OS KOVO Buzuluk, se nakonec po konzultaci s hygienickou stanicí rozhodl letošní tábor ZRUŠIT. Hygienická opatření nutná pro provoz tábora jsou v plném rozsahu nerealizovatelná. Je nám to líto, ale rozhodnutí provozovatele musíme akceptovat. Budeme doufat, že příští léto bude vše v pohodě a sejdeme se na táboře za normálních podmínek.
Zaslané platby budou v plné výši vráceny na účet, ze kterého byly odeslány v nejbližší možné době. Případné dotazy směřujte na hlavního vedoucího Dana Šimka (774 666 711).

Tým II. turnusu LDT Smetanova Lhota

II.turnus 11. 7. až 25. 7. 2020

Vážení rodiče,

termín letošního II. turnusu letního tábora ve Smetanově Lhotě je od 11.7 do 25.7.2020.Je to dříve, než jsme zvyklí, ale bohužel hloupý začátek prázdnin uprostřed týdne nedává jinou možnost.Tento termín nevyhovuje ani nám. Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom polemizovat, můžeme na to nadávat, ale to je tak všechno co s tím můžeme dělat...Z ekonomického hlediska chce majitel a provozovatel areálu zahájit sezonu co nejdříve. A pokud na tábor chceme jet, musíme se podřídit.Omlouvám se všem za způsobené komplikace a věřím, že si všichni společně tábor i letos užijeme.Děkuji za pochopení. Daniel Šimekhl. vedoucí II. turnusu